Loading
İncek Vadi Evleri ,ile aileniz güvende.

Bir ev düşünün…

Günün koşturmacasından sonra sizi mutlulukla selamlayan,

güneş ışığını en yükseklerde kucaklayan, yemyeşil bahçesiyle gülümseyen bir ev… 

Bizce yaşamı selamlamak; içinde yaşadığınız ‘ev’ demektir.

Çünkü her yeni gün ve her yeni mutluluk evinizde başlar. 

Şimdi yepyeni bir yaşam tarzıyla tanışma zamanı,

mutluluğun ‘ev’ haline ‘İncek Vadi Evleri!’ deme zamanı.

Modern yaşama yön veren İncek Vadi Kooperatifi; tüm vizyonunu ve uzmanlığını modern hayatın doğayla kaynaştığı kusursuz bir projeyle şehre sunuyor. 
Ankara’nın en seçkin yerleşim bölgelerinden İncek, yeşille kucaklaşan bir yaşam alanıyla; İncek Vadi Evleriyle ile buluşuyor.

Şehrin betonarmeliğinden çok uzakta, yemyeşil ağaçlarla iç içe, dinamik bir mimari anlayışla tasarlanan İncek Vadi Evleri, doğanın ferahlığını ve konforun ayrıcalığını en yükseklerde yaşamak isteyenleri selamlıyor.

Mutluluk, İncek Vadi Evleri'nin doğasında var ...

Ankara’nın en merkezi bölgelerinden biri olan İncek’te; gürültü, trafik ve ulaşım problemlerinden çok uzak bir lokasyonda yükselecek olan bu proje, peyzaj alanı, birbirinden keyifli sosyal alanları, gününüze enerji katacak spor alanları, çocuklara özel oyun alanları ve farklı ihtiyaçlara hitap eden birbirinden fonksiyonel daire seçenekleri ile bir yerleşim merkezi olmanın ötesinde keyif ve mutluluk dolu bir yaşam tarzının simgesi haline gelecek.

Her köşesi sakinlerinin mutlu ve rahat bir yaşam sürmesi için tasarlanan İncek Vadi Evleri’nde, ruhunuzu okşayacak bir doğa manzarasına sahip olan dairenizde mutluluğun ‘ev’ halini  yaşamaya davetlisiniz. 

Konforlu bir yaşam için İncek Vadi Evleri!
Keyifli ve fonksiyonel bir yaşam alanını keşfedin.

Modern mimari yapısı, yüksek kalite ile donatılmış işçiliği ve kusursuz çevre düzenlemesiyle şehrin merkezine çok farklı bir konfor anlayışı getiren İncek Vadi Evleri; farklı m² de ‘standart’ ve ‘dublex’ daire tipleri ile karar vermekte zorlanacağınız yaşam alanları sunuyor. 

Kameralı güvenlik sistemiyle 24 saat korunan yaşam alanınızda, açık - kapalı otoparkın yanı sıra ticari otopark ve misafirlere özel otopark gibi günlük hayatınızı kolaylaştıracak detaylar size bekliyor.

Satış Vaadi için mail istiyorum.