Loading
Seçkin bir yaşama için İncek Vadi Evleri!
Prestijin kaliteyle buluştuğu bir tarzı selamlayın.
İncek Vadi Evleri; nezih bir atmosferin ayrıcalığını şehrin en seçkin bölgesinde yaşamak isteyenlerin adresi olacak. Her ayrıntısıyla üstün kalitede bir yaşam tarzını yansıtan bu proje, farklı m2’lerde daire tipleri, sosyal tesisleri ile sevdiklerinizle beraber olmanız için uygun bir yaşam alanı sunuyor.
Yeşil bir yaşama için İncek Vadi Evleri!
Yeşilin temiz havayla buluştuğu bir yaşamı selamlayın.
Burada sadece huzuru ve keyfi değil; tertemiz bir havayı da içinize çekersiniz. Güneş ışığını içeri buyu eden pencerenizden dışarı baktığınızda yemyeşil ağaçların gökyüzüyle selamlaşmasını seyredersiniz. Dilerseniz bahçedeki kamelyalarda günün bütün yorgunluğunu atar, hem kendinize hem sevdiklerinize keyif dolu saatler armağan edersiniz.
Eğlenceli bir yaşama için İncek Vadi Evleri!
Çocuklarınızın bahçede oynama özgürlüğünü selamlayın.
İncek Vadi Evleri; çocuklarınıza, binaların arasında hapsolmuş hareketsiz bir yaşam değil, yemyeşil çimenlerin üstünde doyasıya hareket özgürlüğü sunar. 24 saat kameralı güvenlik sistemiyle korunan bir yaşam alanında, çocuklarınız en eğlenceli oyunlarını yemyeşil doğanın kucağında oynar ve en güzel hayallerini gökyüzüne bakarak kurar.
2+1 Daire Görselleri
3+1 Daire Görselleri
4+1 Daire Görselleri
Enerjik bir yaşam için İncek Vadi Evleri!Özgürce spor yapabileceğiniz yemyeşil bir bahçeyi selamlayın.
Şehrin gri sokaklarından yemyeşil bir bahçeye kaçabilme özgürlüğü sunan İncek Vadi Evleri, rahatça spor yapabilmeniz için tasarlanan basketbol sahası, tenis kortu ve fitness salonu ile her yeni güne zinde başlamak isteyen sakinlerini selamlıyor.
Site Özellikleri Görselleri
Satış Vaadi için mail istiyorum.